CamperCam 795

NAVIGÁCIA PRE OBYTNÉ AUTOMOBILY

Garmin CamperCam 795 je navigačný systém do auta so zabudovanou nahrávacou kamerou, vhodný na použitie v navigácii obytných automobilov a karavanov. Jeho navigácia a ďalšie funkcie sú prispôsobené špeciálne pre vodičov týchto vozidiel.

ikony CamperCam 795

Aj pohodlná cesta je súčasťou dovolenky.

INTEGROVANÁ PALUBNÁ KAMERA
INTEGROVANÁ PALUBNÁ KAMERA

Integrovaná kamera nepretržite zaznamenáva video v rozlíšení 1080p HD so 140-stupňovým uhlom záberu a v prípade nehody automaticky uloží záznam. Údaje GPS ukazujú, kedy a kde sa incident stal. Vďaka predinštalovanej pamäťovej karte je navigačný systém okamžite pripravený na použitie.

ÚLOŽISKO VIDEÍ
ÚLOŽISKO VIDEÍ

Uložené videá sa automaticky bezpečne ukladajú do online úložiska Vault a sú prístupné prostredníctvom aplikácie Garmin Drive™ v kompatibilnom telefóne. S aktívnym pripojením Wi-Fi® môžete zdieľať videozáznamy s ostatnými - stačí im poslať odkaz a heslo.

VAROVANIE PRED ČELNOU ZRÁŽKOU
VAROVANIE PRED ČELNOU ZRÁŽKOU

Funkcia varovania pred čelnou kolíziou vás upozorní, ak idete príliš tesne za vozidlom pred vami, čím prispieva k väčšej bezpečnosti jazdy. Za určitých podmienok nemusí funkcia varovania fungovať správne.

UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU
UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU

Vďaka integrovanej záznamovej kamere vás funkcia varovania pred vybočením z jazdného pruhu upozorní, ak vybočíte z cesty alebo sa dostanete do protismeru.

PREDPLATNÉ VAULT
PREDPLATNÉ VAULT

Všetky uložené videoklipy z fotoaparátu sa automaticky ukladajú do online úložiska Vault na 24 hodín po nasnímaní. Spoločnosť Garmin ponúka aj predplatné s predĺženou dobou ukladania.

Výpočet trasy
s ohľadom
na parametre
obytného vozidla.

VEĽKÝ A PREHĽADNÝ DISPLEJ
VEĽKÝ A PREHĽADNÝ DISPLEJ

7" displej s vysokým rozlíšením ponúka bezkonkurenčnú jasnosť a čitateľnosť dôležitých údajov, ktoré potrebujete sledovať počas jazdy. Vrátane vzdialenosti do odbočenia, času príchodu do cieľa, aktuálnej rýchlosti alebo aktuálneho rýchlostného limitu.

PRISPÔSOBENÝ VÝPOČET TRASY
PRISPÔSOBENÝ VÝPOČET TRASY

CamperCam 795 zohľadní veľkosť a hmotnosť vášho karavanu a potom nájde odporúčanú trasu. Okrem toho umožňuje ukladať profily pre viacero vozidiel alebo prívesov.

UPOZORNENIA NA CESTE
UPOZORNENIA NA CESTE

Poznajte nadchádzajúce strmé stúpania, ostré zákruty, hmotnostné limity a iné obmedzenia na trase. Vďaka detailným údajom o výškovom profile trasy vás prudké sklony vozovky neprekvapia.

SATELITNÉ SNÍMKY BIRDSEYE
SATELITNÉ SNÍMKY BIRDSEYE

Pomocou satelitných snímok môžete ľahko identifikovať vstupy na parkoviská a do kempov.

FUNKCIA ROADTRIP ROUTES
FUNKCIA ROADTRIP ROUTES

Pozrite si návrhy zaujímavejších trás alebo trás s výhľadmi.

KEMPY, PARKOVISKÁ A SLUŽBY
KEMPY, PARKOVISKÁ A SLUŽBY

Zjednodušte si cestu pomocou vopred nahraného adresára kempov a parkov pre obytné vozidlá z databáz ACSI™, CamperContact™ a Trailer's PARK™, ktoré môžete filtrovať podľa služieb, ako sú sprchy, elektrina a ďalšie.

JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE CESTY
JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE CESTY

Navigáciu možno spárovať s mobilnou aplikáciou Garmin Drive™. To umožňuje importovať a zdieľať trasy ako súbory GPX.

NAVIGÁCIA CEZ NÍZKOEMISNÉ ZÓNY
NAVIGÁCIA CEZ NÍZKOEMISNÉ ZÓNY

Získajte pokyny a upozornenia o environmentálnych zónach na vašej trase.

S databázou
miest vhodných
na kempovanie.

HLASOVÝ ASISTENT
HLASOVÝ ASISTENT

Potrebujete sa nechať navigovať? Stačí povedať. CamperCam 795 reaguje na vaše hovorené požiadavky a potom naviguje všade, kam potrebujete. (Hlasový asistent je k dispozícii v angličtine, nemčine, taliančine, španielčine, dánčine, švédčine a holandčine).

JEDNODUCHÉ AKTUALIZÁCIE
JEDNODUCHÉ AKTUALIZÁCIE

Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi® môžete ľahko aktualizovať mapy a softvér bez počítača. Keď je k dispozícii nová aktualizácia mapy, na obrazovke sa zobrazí oznámenie.

AKTUÁLNA DOPRAVA A POČASIE
AKTUÁLNA DOPRAVA A POČASIE

Po spárovaní s aplikáciou Garmin Drive™ vám aktuálne dopravné informácie pomôžu vyhnúť sa zdržaniam a nájsť obchádzky. Tiež si môžete pozrieť podrobné predpovede počasia.

AKTUÁLNE CENY PALÍV
AKTUÁLNE CENY PALÍV

Pomocou aplikácie Garmin Drive™ môžete tiež získať informácie o aktuálnych cenách paliva na trase v reálnom čase (dostupné vo vybraných oblastiach).

FUNKCIA HANDSFREE
FUNKCIA HANDSFREE

Vstavaná bezdrôtová technológia Bluetooth® umožňuje synchronizáciu zariadenia CamperCam 795 s kompatibilným telefónom, takže môžete mať obe ruky na volante, keď telefonujete. 

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní s aplikáciou Garmin Drive môžete zobrazovať textové správy a iné oznámenia z telefónu priamo na obrazovke navigácie.

Veľký
a prehľadný
displej.

CESTOVNÉ INFORMÁCIE
CESTOVNÉ INFORMÁCIE

Pozrite si recenzie cestujúcich na TripAdvisor na hotely, reštaurácie alebo rôzne atrakcie na vašej trase alebo v blízkosti cieľa. Ľahko nájdite nové obchody, reštaurácie a milióny ďalších obľúbených miest pomocou vopred zaznamenaných bodov záujmu služby Foursquare®.

SPRIEVODCA MICHELIN GREEN GUIDE
SPRIEVODCA MICHELIN GREEN GUIDE

Predinštalovaný sprievodca poskytuje obrázky, podrobné popisy a hodnotenia, takže sa môžete sami rozhodnúť, či dané miesto stojí za návštevu.

FUNKCIA TRENDY PLACES
FUNKCIA TRENDY PLACES

Objavte najlepšie zastávky na svojej trase s odporúčaniami od Trendy Places. 

FUNKCIA LOCAL SPOTS
FUNKCIA LOCAL SPOTS

Pomocou funkcie Local Spots vám odporučíme miesta a aktivity vo vašom okolí.

MAPOVÉ POKRYTIE
MAPOVÉ POKRYTIE

Navigácia umožňuje aktualizácie máp a je predinštalovaná s kompletnou mapou Európy.

MOŽNOSŤ PRIPOJENIA CÚVACEJ KAMERY
MOŽNOSŤ PRIPOJENIA CÚVACEJ KAMERY

Spárujte navigáciu CamperCam 795 s našou bezdrôtovou zadnou kamerou BC™50 alebo BC™40 (predáva sa samostatne) a získajte jasný prehľad o situácii za vami.

OVLÁDAJTE 12V PRÍSLUŠENSTVO
OVLÁDAJTE 12V PRÍSLUŠENSTVO

Spárujte svoju navigáciu s digitálnym spínačom Garmin PowerSwitch™ (predáva sa samostatne) a jednoducho ovládajte 12V príslušenstvo vozidla, ako sú svetlá, ventilátory a ďalšie.

úložisko Vault
S predplatným online úložiska Vault môžete videá ukladať dlhšie.
Garmin Connect™
Pomocou zadnej kamery Garmin skontrolujte priestor za vozidlom.
Connect IQ™
Uľahčite si jazdu pomocou aplikácie Garmin Drive™.
Connect IQ™
Ovládajte príslušenstvo vozidla pomocou prepínača Garmin PowerSwitch™.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.