CamperVan

PLÁNOM JE BYŤ SPONTÁNNY.

Tento 6,95″ navigátor s mapami Európy, navrhnutý pre dobrodružné cesty v menších dodávkach, vám pomôže nájsť skryté drahokamy a najlepšie hodnotené miesta po ceste. Môžete teda preskočiť plánovanie a jednoducho ísť.

ikony CamperVan

Nájdi viac
na svojej
trase.

VEĽKÁ OBRAZOVKA NAVIGÁTORA
OBSAH S POPULÁRNYMI MIESTAMI

Predinštalovaný obsah s populárnymi miestami určuje najlepšie zastávky na vašej trase, takže môžete preskočiť plánovanie a skúmanie a stráviť ešte viac času objavovaním.

TRASA PODĽA KARAVANU
SPRIEVODCA MICHELIN GREEN GUIDE

Tento predinštalovaný sprievodca ponúka obrázky, podrobné popisy a hodnotenia, aby ste vedeli, či atrakcia stojí za návštevu.

CESTNÉ UPOZORNENIA
TRIPADVISOR®

Zobrazte si hodnotenia hotelov, reštaurácii a atrakcií na vašej trase alebo v blízkosti vášho cieľa pomocou databázy TripAdvisor.

KEMPY A SLUŽBY
LOKÁLNE MIESTA

Pozrite si blízke miesta ktoré je potrebné navštíviť a vzrušujúce aktivity, ktoré môžete vyskúšať. Príjmite odporúčania alebo si ich uložte na ďalší deň.

ĽAHKÉ PLÁNOVANIE VÝLETU
KEMPINGOVÉ ADRESÁRE

Ľahko si nájdite miesto, kde sa na noc zastavíte, vďaka vopred prednahratému adresáru kempingov pre obytné automobily a medzizastávkami ACSI™, Campercontact™, iOverlander™ a Trailer’s PARK™.

Ideálny
na každé
dobrodružstvo.

HLASOVÝ ASISTENT
FUNKCIA TRASY NA VÝLETY

Pre váš zatiaľ najspontánnejší výlet, funkcia "Trasy na výlety" nájde ešte dobrodružnejšie trasy ako sa môže zdať na prvý pohľad. Tu začínajú úžasné neplánované cesty. 

BEZDRÔTOVÁ AKTUALIZÁCIA
SATELITNÉ SNÍMKY BIRDSEYE

Jasný pohľad zhora vám pomôže nájsť skryté cesty k tajným, vzdialeným miestam. Získajte sťahovanie priamo do zariadenia prostredníctvom bezdrôtovej technológie Wi-Fi® a to bez nutnosti predplatného.

AKTUÁLNA DOPRAVA A POČASIE
ĽAHKO ČITATEĽNÁ OBRAZOVKA

Užite si cestu bez ostrenia na obrazovku. Tento 6,95″ navigátor je vybavený jasným kapacitným dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, takže ľahko uvidíte dôležité informácie.

Jazdite
inteligentnejšie.

TRIPADVISOR®
HLASOVÝ ASISTENT

Stačí povedať "OK, Garmin" na prebudenie hlasového asistenta Garmin. CamperVan reaguje na vaše hovorené príkazy a potom naviguje všade, kam potrebujete. (Funkcia nepodporuje hlasové pokyny v slovenčine.)

POKRYTIE MAPY
AKTUÁLNA DOPRAVA A POČASIE

Po spárovaní s aplikáciou Garmin Drive™ vám aktuálne dopravné informácie pomôžu vyhnúť sa zdržaniam a nájsť obchádzky. Tiež si môžete pozrieť podrobné predpovede počasia.

CHCETE VIAC?
JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE VÝLETU

Spárovaním s aplikáciou Garmin Drive môžete jednoducho importovať a zdieľať trasy a súbory GPX.

NÁJDITE MIESTA PODĽA NÁZVU
BEZDRÔTOVÁ AKTUALIZÁCIA

Integrované pripojenie Wi-Fi uľahčuje udržiavanie aktuálnych máp a softvéru bez použitia počítača. Upozornenia na obrazovke sa zobrazujú, keď sú k dispozícii nové aktualizácie.

FUNGUJE S CÚVACÍMI KAMERAMI
FUNGUJE S BEZDRÔTOVÝMI KAMERAMI

Spárujte CamperVan s našimi bezdrôtovými cúvacími kamerami BC™35 alebo BC™40 (predávajú sa osobitne).

Garmin Connect™
Pomocou zadnej kamery Garmin skontrolujte priestor za vozidlom.
Connect IQ™
Uľahčite si jazdu pomocou aplikácie Garmin Drive™.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.